IJsberen Race 2018

zaterdag 3 november 2018

Vervolgdata
zondag 4 november 2018

 

Voornaam Achternaam Inschrijven IJsberen Race
 
Jaap Prins SW | 3 + 4 november
Leonoor Dijk Optimist A | 3 + 4 november
Wisse Maas Optimist A | 3 + 4 november
Ole J├Ągers Optimist A | 3 + 4 november
Edith Bazuin Optimist A | 3 + 4 november
Nikki Ziemer Optimist A | 3 + 4 november
Wilmar Groenendijk Laser | 3 + 4 november
Anne Kok Optimist A | 3 + 4 november
Willemijn Valkenburg Optimist B + C + D |4 november
Pauline Schepper-de Bruyn Optimist A | 3 + 4 november
Arthur Nagtegaal Optimist A | 3 + 4 november
Floris Nagtegaal Optimist A | 3 + 4 november
Tigo Ledeboer Optimist A | 3 + 4 november
Maarten Valkenburg Laser | 3 + 4 november
Leona Vierling Optimist B + C + D |4 november
Xander Schaap Optimist A | 3 + 4 november
Belle Blaauw Optimist A | 3 + 4 november
Jelle Hoedt Splash | 3 + 4 november
Owen Knowles Laser | 3 + 4 november
Ewout Koning Optimist A | 3 + 4 november
Donna-tinke Huijsmans Optimist A | 3 + 4 november
Puck Veen Optimist A | 3 + 4 november
Arjen Veen Optimist A | 3 + 4 november
Maud Rooij Optimist B + C + D |4 november
Tjed Wildeboer Optimist A | 3 + 4 november
Sijp Witt Laser | 3 + 4 november
Kim Adrighem Splash | 3 + 4 november
Frans Hin Laser | 3 + 4 november
Tony Teeuwen SW | 3 + 4 november
Maarten Dusseldorp SW | 3 + 4 november
Lenno Leefmans Optimist B + C + D |4 november
Noortje Adrighem Splash | 3 + 4 november
Sebastiaan Boeve Optimist B + C + D |4 november
Merel Tavenier Optimist A | 3 + 4 november
Folkert Surksum Optimist A | 3 + 4 november
Tim Rijfers Laser | 3 + 4 november
Moos Stoop Optimist A | 3 + 4 november
Tom Hattem Splash | 3 + 4 november
Stijn Valk Laser | 3 + 4 november
Fleur Valk Laser | 3 + 4 november
Tijn Manhave Optimist A | 3 + 4 november
Lee Verschuren Laser | 3 + 4 november
Beer Ardon Laser | 3 + 4 november
Eric Born Laser | 3 + 4 november
Hans Groen SW | 3 + 4 november
Jitse Noordermeer Laser | 3 + 4 november
Toon Mul SW | 3 + 4 november
Tom Klumpes Optimist B + C + D |4 november
Hugo Dedding Optimist A | 3 + 4 november
Jan Harry Tolhuys SW | 3 + 4 november
Hans Post SW | 3 + 4 november
Gerson Aalbrecht Laser | 3 + 4 november
Shivam Ramdas Laser | 3 + 4 november
Rory Lillis Laser | 3 + 4 november
Beertje Peute Optimist A | 3 + 4 november
Eamon Lillis Laser | 3 + 4 november
Jelle Ven SW | 3 + 4 november
Koen Kooren Laser | 3 + 4 november
Joost Vial Maak een keuze...
Jaco De hoog SW | 3 + 4 november
Johan Vermeeren Laser | 3 + 4 november
Jort Poppe Splash | 3 + 4 november
Joost Kooren Laser | 3 + 4 november
Lody Krol Laser | 3 + 4 november
Totaal: 64 inschrijvingen

 

Details
 
 

W.V. Aegir is aangesloten bij:

logo-watersportverbond-h60 logo-cwo-web-h60 logo-proregatta-h60 logo-sponsorkliks-h60

Adres WV Aegir

Clubgebouw WV Aegir
Prinsemolenpad 4
3054 XM Rotterdam

010 - 422 11 08
ofni.[antispam].@wv-aegir.nl

 

Openingstijden

Zomerseizoen: 1 april tot 1 oktober

Maandag gesloten
Dinsdag 12:00 - 19:00 uur
Woensdag 12:00 - 19:00 uur
Donderdag 12:00 - 24:00 uur
Vrijdag 14:00 - 20:00 uur
Zaterdag en zondag 10:00 - 20:00 uur


Winterseizoen: 1 oktober tot 1 april

Maandag, dinsdag, vrijdag gesloten
Woensdag 12:00 - 19:00 uur
Donderdag 14:00 - 24:00 uur
Zaterdag en zondag 12:00 - 20:00 uur

Tijdens wedstrijden of evenementen kan dit wijzigen. Dit zal dan tijdig in de nieuwsbrief worden aangegeven.

Locatie clubgebouw