haeder-11
 
MEI
26
Bitterballen Race 2 (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

MEI
26
Zeilles CWO les 5

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
6
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

JUN
9
Zeilles CWO les 6

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
10
Pinksterkamp

CWO Lessen | 08:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
14
Algemene leden vergadering (ALV)

Bestuurszaken | 20:00 - 11:00 | Clubhuis Aegir

JUN
15
Aegir Klusdag 3

Aegir Klusdag | 09:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
15
Van Uden 24 uurs zeilrace Hillegersberg

Zeilwedstrijden | 14:00 - 00:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
16
Bitterballen Race 3 (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
16
Zeilles CWO les 7 - (Vaderdag)

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
16
Van Uden 24 uurs zeilrace Hillegersberg

Zeilwedstrijden | 14:00 - 00:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
19
Hillegersbergsche Zeilweek jeugd

Zeilwedstrijden | 13:00 - 20:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
20
Arjan van der Meer Bokaal 3 (Laser)

Zeilwedstrijden | 18:30 - 21:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
20
Hillegersbergsche Zeilweek Laser

Zeilwedstrijden | 18:30 - 22:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
20
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

JUN
21
Hillegersbergsche Zeilweek TeamZeilen

Zeilwedstrijden | 18:30 - 22:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
22
Hillegersbergsche Zeilweek (feestavond)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 23:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
23
Hillegersbergsche Zeilweek

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
23
Zeilles CWO les 8 (diploma)

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUN
30
Zeilles CWO les 1 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
4
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

JUL
6
Van Oordt-Nautilus Bedrijvenregatta

Events | 09:30 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
7
Combi Rotterdam op Aegir (Q-Cup)

Events | 09:30 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
7
Zeilles CWO les 2 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
11
Arjan van der Meer Bokaal 4 (Laser)

Zeilwedstrijden | 18:30 - 21:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
14
Bitterballen Race 4 (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

JUL
19
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

AUG
1
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

AUG
15
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

AUG
24
Lampionnenoptocht (Bergse Plassen)

Events | 18:00 - 23:00 | Bergse Voor- en Achterplas

SEP
5
Arjan van der Meer Bokaal 5 (Laser)

Zeilwedstrijden | 13:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
5
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

SEP
7
Aegir Klusdag 4

Aegir Klusdag | 09:00 - 18:00 | Aegir

SEP
8
Bitterballen Race 5 (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
8
Zeilles CWO les 3 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
14
ONK 2.4

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
15
Landelijke Combi finale

Zeilwedstrijden | http://www.combifinale.nl/

SEP
15
ONK 2.4

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
15
Zeilles CWO les 4 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
19
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

SEP
21
Burendag 2019

Events | 10:00 - 20:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
22
Q-Cup Optimist

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
22
Zeilles CWO les 5 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
26
Arjan van der Meer Bokaal 6 Finale (Laser)

Zeilwedstrijden | 13:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
29
Welgelegen TeamCup

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

SEP
29
Zeilles CWO les 6 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

OKT
3
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

OKT
6
Bitterballen Race 6 (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

OKT
6
Zeilles CWO les 7 - najaar

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

OKT
12
Aegir Klusdag 5

Aegir Klusdag | 09:00 - 18:00 | Aegir

OKT
13
Zeilles CWO les 8 - najaar -Diploma

CWO Lessen | 12:00 - 16:00 | Aegir Bergse Voorplas

OKT
17
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

OKT
19
Sluitingsfeest zeilseizoen

Zeilwedstrijden | 20:00 - 23:00 | Taveerne Aegir

OKT
20
Bitterballen Race 7 Finale (SW)

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Bergse Voorplas

OKT
27
Mosselmiddag

Ontspannings Commissie | 17:00 - 20:00 | Taveerne Aegir

NOV
2
IJsberen Race

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

NOV
3
IJsberen Race

Zeilwedstrijden | 11:00 - 18:00 | Aegir Bergse Voorplas

NOV
7
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

NOV
9
Boten het water uit 1

Haven | 10:00 - 18:00 | Aegir

NOV
16
Boten het water uit 2

Haven | 10:00 - 18:00 | Aegir

NOV
17
Puzzeltocht + Kaas & Wijn middag

Ontspannings Commissie | 09:30 - 21:00 | Geheim daarna op Aegir

NOV
21
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

NOV
23
Aegir Klusdag 6

Aegir Klusdag | 09:00 - 15:00 | Aegir

NOV
24
Sinterklaas

Ontspannings Commissie | 15:00 - 17:00 | Taveerne Aegir

DEC
7
Kienavond

Ontspannings Commissie | 20:00 - 23:00 | Taveerne Aegir

DEC
12
Bestuursvergadering

Bestuurszaken | 20:00 - 23:00 | Bestuurskamer

DEC
14
Vrijwilligersborrel 2019

Bestuurszaken | 17:00 - 20:00 | Taveerne Aegir

DEC
19
Kennismakingscommissie

Bestuurszaken | 19:30 - 22:00 | Bestuurskamer

DEC
20
Kerst Klaverjas

Taveerne Aegir | 19:00 - 23:00 | Taveerne Aegir

DEC
26
Kerstdiner

Taveerne Aegir | 18:00 - 23:00 | Taveerne Aegir

DEC
31
Oud en Nieuw Party

Taveerne Aegir | 20:00 - 02:00 | Taveerne Aegir

Kalender

Hieronder vind u een kalender met alle evenementen

2019 Activiteit
mei
26 mei
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 2 (SW)
Aegir Bergse Voorplas
26 mei
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 5
Aegir Bergse Voorplas
juni
6 juni
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
9 juni
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 6
Aegir Bergse Voorplas
10 juni
maandag
08:00 tot
16:00
Pinksterkamp
Aegir Bergse Voorplas
14 juni
vrijdag
20:00 tot
11:00
Algemene leden vergadering (ALV)
Clubhuis Aegir
15 juni
zaterdag
09:00 tot
18:00
Aegir Klusdag 3
Aegir Bergse Voorplas
15 juni
zaterdag
14:00 tot
00:00
Van Uden 24 uurs zeilrace Hillegersberg
Aegir Bergse Voorplas
16 juni
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 3 (SW)
Aegir Bergse Voorplas
16 juni
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 7 - (Vaderdag)
Aegir Bergse Voorplas
16 juni
zondag
14:00 tot
00:00
Van Uden 24 uurs zeilrace Hillegersberg
Aegir Bergse Voorplas
19 juni
woensdag
13:00 tot
20:00
Hillegersbergsche Zeilweek jeugd
Aegir Bergse Voorplas
20 juni
donderdag
18:30 tot
21:00
Arjan van der Meer Bokaal 3 (Laser)
Aegir Bergse Voorplas
20 juni
donderdag
18:30 tot
22:00
Hillegersbergsche Zeilweek Laser
Aegir Bergse Voorplas
20 juni
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
21 juni
vrijdag
18:30 tot
22:00
Hillegersbergsche Zeilweek TeamZeilen
Aegir Bergse Voorplas
22 juni
zaterdag
11:00 tot
23:00
Hillegersbergsche Zeilweek (feestavond)
Aegir Bergse Voorplas
23 juni
zondag
11:00 tot
18:00
Hillegersbergsche Zeilweek
Aegir Bergse Voorplas
23 juni
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 8 (diploma)
Aegir Bergse Voorplas
30 juni
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 1 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
juli
4 juli
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
6 juli
zaterdag
09:30 tot
16:00
Van Oordt-Nautilus Bedrijvenregatta
Aegir Bergse Voorplas
7 juli
zondag
09:30 tot
16:00
Combi Rotterdam op Aegir (Q-Cup)
Aegir Bergse Voorplas
7 juli
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 2 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
11 juli
donderdag
18:30 tot
21:00
Arjan van der Meer Bokaal 4 (Laser)
Aegir Bergse Voorplas
14 juli
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 4 (SW)
Aegir Bergse Voorplas
19 juli
vrijdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
augustus
1 augustus
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
15 augustus
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
24 augustus
zaterdag
18:00 tot
23:00
Lampionnenoptocht (Bergse Plassen)
Bergse Voor- en Achterplas
september
5 september
donderdag
13:00 tot
18:00
Arjan van der Meer Bokaal 5 (Laser)
Aegir Bergse Voorplas
5 september
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
7 september
zaterdag
09:00 tot
18:00
Aegir Klusdag 4
Aegir
8 september
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 5 (SW)
Aegir Bergse Voorplas
8 september
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 3 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
14 september
zaterdag
11:00 tot
18:00
ONK 2.4
Aegir Bergse Voorplas
15 september
zondag
Landelijke Combi finale
http://www.combifinale.nl/
15 september
zondag
11:00 tot
18:00
ONK 2.4
Aegir Bergse Voorplas
15 september
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 4 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
19 september
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
21 september
zaterdag
10:00 tot
20:00
Burendag 2019
Aegir Bergse Voorplas
22 september
zondag
11:00 tot
18:00
Q-Cup Optimist
Aegir Bergse Voorplas
22 september
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 5 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
26 september
donderdag
13:00 tot
18:00
Arjan van der Meer Bokaal 6 Finale (Laser)
Aegir Bergse Voorplas
29 september
zondag
11:00 tot
18:00
Welgelegen TeamCup
Aegir Bergse Voorplas
29 september
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 6 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
oktober
3 oktober
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
6 oktober
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 6 (SW)
Aegir Bergse Voorplas
6 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 7 - najaar
Aegir Bergse Voorplas
12 oktober
zaterdag
09:00 tot
18:00
Aegir Klusdag 5
Aegir
13 oktober
zondag
12:00 tot
16:00
Zeilles CWO les 8 - najaar -Diploma
Aegir Bergse Voorplas
17 oktober
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
19 oktober
zaterdag
20:00 tot
23:00
Sluitingsfeest zeilseizoen
Taveerne Aegir
20 oktober
zondag
11:00 tot
18:00
Bitterballen Race 7 Finale (SW)
Bergse Voorplas
27 oktober
zondag
17:00 tot
20:00
Mosselmiddag
Taveerne Aegir
november
2 november
zaterdag
11:00 tot
18:00
IJsberen Race
Aegir Bergse Voorplas
3 november
zondag
11:00 tot
18:00
IJsberen Race
Aegir Bergse Voorplas
7 november
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
9 november
zaterdag
10:00 tot
18:00
Boten het water uit 1
Aegir
16 november
zaterdag
10:00 tot
18:00
Boten het water uit 2
Aegir
17 november
zondag
09:30 tot
21:00
Puzzeltocht + Kaas & Wijn middag
Geheim daarna op Aegir
21 november
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
23 november
zaterdag
09:00 tot
15:00
Aegir Klusdag 6
Aegir
24 november
zondag
15:00 tot
17:00
Sinterklaas
Taveerne Aegir
december
7 december
zaterdag
20:00 tot
23:00
Kienavond
Taveerne Aegir
12 december
donderdag
20:00 tot
23:00
Bestuursvergadering
Bestuurskamer
14 december
zaterdag
17:00 tot
20:00
Vrijwilligersborrel 2019
Taveerne Aegir
19 december
donderdag
19:30 tot
22:00
Kennismakingscommissie
Bestuurskamer
20 december
vrijdag
19:00 tot
23:00
Kerst Klaverjas
Taveerne Aegir
26 december
donderdag
18:00 tot
23:00
Kerstdiner
Taveerne Aegir
31 december
dinsdag
20:00 tot
02:00
Oud en Nieuw Party
Taveerne Aegir